Dragreiss un drifts Biķerniekos 9. un 10.jūlijā

Ja ir informācija par kādiem interesantiem pasākumiem/koncertiem/šoviem - jums uz šejieni!
Lietotāja avatars
Dainis
Nereģistrējies

02.07.2011, 23:35

9. un 10.jūlijā Biķernieku Kompleksajā sporta bāzē vienlaicīgi risināsies četri pasākumi. Sestdien, 9.jūlijā, notiks Latvijas Dragreisa čempionāta 3.posms un sezonas vienīgais moto dragreiss "Moto Dragrace Cup 2011", bet svētdien, 10.jūlijā, Latvijas PRO Drifta Čempionāta 2.posms un AD Part Drifta Kausa 2.posms.

Skatītājiem šī būs vienreizēja iespēja divas dienas baudīt ātrumu, dūmus un krāšņus šovus, turklāt, pērkot biļeti uz dragreisu, driftu iespējams apmeklēt tikai par vienu latu.

9.jūlijā trases teritorijā notiks jaunu ātruma rekordu uzstādīšanas mēģinājumi, kā arī vienīgo reizi sezonā risināsies moto dragreisa sacensības. Notiks arī trakā riepu kūpināšana, kur uzvarētājus ar savām ovācijām nosaka paši skatītāji, Latvijas drifta čempionāta "iesildīšanas pasākumi" un deju šovs no "Deadly Delicious".

Savukārt 10.jūlijā trases teritorijā tiks kūpināts ne pa jokam – PRO Čempionāta ieskaitē un Latvijas Drifta kausa ieskaitē, kur ir divas klases – "street" un "Proam" – sacensībās par punktiem cīnīsies paši bezbailīgākie un atraktīvākie Baltijas drifta meistari.

Organizatori sola arī mazu pārsteigumu ar trasi, bet tieši 10.jūlijā vienā trasē varēs redzēs divas dažādas trases konfigurācijas, vismaz 130 kvalifikācijas braucienu, un trīs dažādu tandēmu braucienu finālus, tātad vēl vairāk dūmu, vēl vairāk tandēmu un vēl vairāk spriedzes.

Biļetes jau tagad variet iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās, DUS "Statoil", kā arī www.bilesuserviss.lv.
Lietotāja avatars
Zirgs
Atbildes: 144
Pievienojies: 14.06.2011, 10:32
Info: Bērītis!!!
Atrašanās vieta: Latvju pļavas

02.07.2011, 23:45

Jē drifts!
Atbildēt