Latvijas "BMW" festivāls Biķerniekos 23.jūlijā

Ja ir informācija par kādiem interesantiem pasākumiem/koncertiem/šoviem - jums uz šejieni!
Lietotāja avatars
Dainis
Nereģistrējies

02.07.2011, 23:32

Jau sesto gadu pēc kārtas oficiālais Latvijas "BMW" klubs un tā sadarbības partneris oficiālais "BMW" pārstāvis Latvijā "BM Auto" rīko Latvijas BMW festivālu, kas notiks Rīgā, Biķernieku sporta bāzē, šā gada 23. jūlijā.

Pasākuma laikā plānoti dažādi konkursi un disciplīnas gan aktīvāku atrakciju, gan prāta spēļu cienītājiem, kā arī dragreiss, kas paredzēts tikai "BMW" markas automašīnu īpašniekiem.

Uz pasākumu tiek aicināti ierasties galvenokārt "BMW" markas automašīnu un motociklu īpašnieki un šīs markas entuziasti no visas Latvijas, tostarp "BMW Alpina", "MINI" un "Rolls-Royce" automašīnu īpašnieki.

Latvijas "BMW" festivāls ir gadskārtējs pasākums, kurā vienkopus var aplūkot vairāk nekā 200 Latvijas un mūsu kaimiņvalstu – Igaunijas, Somijas, Lietuvas, Zviedrijas – un citu valstu "BMW" spēkratus, kā arī satikt vienkopus daudz domubiedru. Pagājušā gada Latvijas "BMW" kluba rīkotajā festivālā piedalījās arī vairāki ekskluzīvi auto, piemēram, "BMW Alpina B7 Turbo" (E24), kura tirgus vērtība pārsniedz 150 000 eiro.

Pagājušā gada festivāla dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās pasākuma atbalstītāju rīkotās atrakcijās un "BM Auto" organizētajā loterijā, kuras uzvarētājam bija iespēja vienam no pirmajiem sēsties pie jaunā "BMW X5" stūres visas dienas garumā. Arī šogad plānota līdzīga aktivitāte, izlozei piedāvājot kādu no aktuālajiem "BMW" modeļiem.
Atbildēt