Iesakiet!

Jautājumi par automašīnu remontu
Lietotāja avatars
Andris78
Nereģistrējies

17.07.2010, 06:14

Iesakiet kādu autoservisu, kur var kvalitatīvi nokrāsot auto.
Esmu dzirdējis par senson paint, varbūt kāds tur ir bijis? It kā viņi krāsojot ar kvalitatīvu iekārtu mašīnas.
Būšu priecīgs par Jūsu padomiem :)
Lietotāja avatars
Ciemiņš
Nereģistrējies

17.07.2010, 06:14

Pievienojos! Būtu labi, ja būtu kāds serviss, kur var tikt veikta arī neliela mašīnas piekrāsošana. Neliels kosmētiskais remonts. Varbūt var pielabot nelielas buktes? Ja kās zin - iesakiet lūdzu!
Lietotāja avatars
Gudraiss
Nereģistrējies

17.07.2010, 06:15

Jā, Senson Paint strādā labi, beidzot Latvijā ir vieta kur var nokrāsot tik pat labi, kā to dara auto ražotnēs.
Lietotāja avatars
Ciemiņš
Nereģistrējies

17.07.2010, 06:15

Gudraiss rakstīja:Jā, Senson Paint strādā labi, beidzot Latvijā ir vieta kur var nokrāsot tik pat labi, kā to dara auto ražotnēs.
Viņi tikai visu virsbūvi vai arī mazi defekti arī ir labojami? Isti nezinu šajās lietās.
Lietotāja avatars
Viesis
Nereģistrējies

17.07.2010, 06:16

Ciemiņš rakstīja:
Gudraiss rakstīja:Jā, Senson Paint strādā labi, beidzot Latvijā ir vieta kur var nokrāsot tik pat labi, kā to dara auto ražotnēs.
Viņi tikai visu virsbūvi vai arī mazi defekti arī ir labojami? Isti nezinu šajās lietās.
Cik es zinu, viņi labo visu , ko vajag.Ieej viņu mājaslapā un ie4eko ,ko meklē- www.sensonpaint.lv
Lietotāja avatars
kraasotaajs
Atbildes: 1
Pievienojies: 17.07.2010, 06:18

17.07.2010, 06:19

Es krāsoju mašīnas jau 13gadus un man tas padodās ļoti labi!:) Ja kādam intresē droši rakstiet uz e-pastu vvv.4@inbox .lv un atradīsim kopīgu valodu!:) Notiek arī auto pulēšana!:)
Lietotāja avatars
autoserviss
Nereģistrējies

17.03.2011, 20:46

Varu ieteikt visu Latvijas autoservisu katalogu, vari meklet sikak tur:
http://www.autoserviss24.lv
Atbildēt