Veikls Padomi un triki par spēlējot video spēles

Lietotāja avatars
LaBao2017
Atbildes: 1
Pievienojies: 12.03.2017, 19:47
Marka: Alfa romeo
Gads: 1916
Ātrumkārba: Automāts
Dzinēja tips: Benzīns
Virsbūves tips: Sedans
Tiesības saņemtas: Novembris 18, 1934

12.03.2017, 19:53

Video spēles ir bauda gadiem. Ja jūs vai kāds jūsu ģimenes spēlē, informācija šajā rakstā būs ļoti noderīga you.Keep lasījumā padomu un informāciju par spēlēt savu mīļāko video spēles. Lejupielādēt demo spēli, pirms jūs vēlaties iegādāties. Tas var palīdzēt jums uzzināt, vai pilno versiju. Pārliecinieties, ka jūs izmantot drošības pasākumus, kad to izdarīt. Mūsu darbinieki padoms baudīt ar smaguma Guy hacked. atļaut tikai lejupielādes no pārbaudītiem vai uzticamiem vietās. Saglabājiet savu spēli attiecīgajās spraugās. Dažreiz likt jaunu viens. Jūs varētu vēlēties, lai varētu doties atpakaļ spēlē. Jums nav šo, ja jums ietaupīt pārāk bieži tajā pašā vietā. Pavadīt kādu laiku ar saviem bērniem, spēlējot spēles jums patīk. Bērniem parasti patīk mācīties, cik vien viņi var no video spēlēm.

Spēlēt spēli vai divas ar saviem children.This var sniegt jums ieskatu, kā jūsu bērns, un uzzināt vairāk par to, ko viņi vēlētos darīt. Kam ir kopējas intereses ar saviem bērniem, piemēram, tas var arī radīt interesantas sarunas. Jūs arī skatīties un palīdzēt saviem attīstības prasmes. Ņemt pārtraukumu, kad spēlējot video spēles. Jūs faktiski var iegūt atkarīgi spēlēm neveselīgu veidā pārāk tālu, ja jums nav solis prom no laika uz laiku. Spēlējot spēles ir vajadzētu būt jautri. Ja Jums ir atkarīgi no azartspēlēm, konsultējieties ar ārstu. Limit spēli spēlē laiku. Gaming ir kaut kas daži atrast ir atkarību, un cilvēki, kas saņemt atkarīgi ir, kas tur, tāpēc jums ir skatīties, kas par to. Mēģināt spēlēt ne vairāk kā divas līdz trīs stundas katru dienu. Ja jūs esat cilvēks, kas spēlē garas stundas, pārliecinieties, ka jūs ņemt pārtraukumu.
Friv5 | Friv100
Nav mētāt out video spēles. Daudzi veikali ļauj apmainīt savu veco spēles, lai mazliet naudas vai naudas. Izmantojiet šo naudu jūs saņemsiet jaunas spēles. Pārliecinieties, ka jums skatīties, kas jūsu bērni ir drošībā, kad runa iet par tiešsaistes games.Keep dziesmu no cilvēkiem viņi spēlē ar online. Dažas bērnu plēsoņām izmantot tiešsaistes spēļu, lai manipulētu ar maziem bērniem. Aizsargājiet savus bērnus, neļaujot viņiem spēlēt tiešsaistē ar svešiniekiem internetā. Ja esat vecāks, pārliecinieties, ka spēles viņi spēlē ir piemēroti tiem. Jūs varat pārbaudīt reitingu uz priekšu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots jūsu izvēlei atbilstošu spēli. Jūs, iespējams, vēlaties, lai izvairītos no video spēles, kas klaji veicina pārmērīgu vardarbību.

Dažreiz prēmijas ir tikai tiem klientiem, kuri iepriekš pasūtīt agri. Tie var būt spēļu rīkus vai funkcijas, kas var būt pieejams tikai pre-release. Ja pamanāt, ka jūsu bērns kļūst pārāk iesaistīties video spēli vai demonstrē pazīmes agresijas vai dusmu laikā spēle spēlēt, tas ir labākais, ka jums dot viņiem laiku out. Katru gadu video spēļu nozare aug veiksmīgāka. Kad tu domā par iegādi video spēles, ir dažas lietas, apsvērumi nosvērt. Ikvienam no Gamers uz vecākiem var izmantot padomus šeit lasīt. Ņem to, ko jūs esat iemācījušies šeit un jūs būsiet labāks video spēli atskaņotājs un būs arī labāk vecākiem uz gamer.