Retro motocikli Valmierā "Jawa Baltic" 27-29.06.2014

Ja ir informācija par kādiem interesantiem pasākumiem/koncertiem/šoviem - jums uz šejieni!
Lietotāja avatars
elka
Nereģistrējies

16.06.2014, 17:31

Pēcjāņu nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. jūnijam Valmierā norisināsies trešais starptautiskais retromotociklu festivāls „Baltic Jawa 2014”. Uz festivālu sabrauks retro motocikli (līdz 1990. gadam) cienītāji ne tikai no Baltijas, bet arī Baltijas jūras reģiona valstīm.

No piektdienas, 27.jūnija, līdz svētdienai, 29. jūnijam, Valmierā, Dīvaliņa pļavās un laukumā pie Jāņa Daliņa stadiona notiks trešais starptautiskais leģendārajiem padomju laikā populārajiem čehu motocikliem „Jawa” veltīts jau trešais starptautiskais festivāls „Baltic Jawa 2014”. Festivālā piedalīsies „Jawa”, CZ un cita retro moto tehnika, kas bija populāra līdz 1990. gadam. Šajās dienās organizatori piedāvās iespēju apmesties telšu pilsētiņā, apskatīt retro moto izstādi, vērot parādes braucienu, vizināties ar motocikliem, piedalīties jautrās veiklības stafetēs un citās aktivitātēs, kā arī apmeklēt diskotēku pagājušā gadsimta septiņdesmito un astoņdesmito gadu stilā.

Festivāls iesāksies ar 27. jūnijā ar Retro diskotēku Valmieras estrādē. Galvenie festivāla moto pasākumi notiks sestdien, 28. jūnijā: no rīta - motoizstāde pie Valmieras Kultūras centrā; pusdienlaikā sāksies parādes brauciens pa Valmieras ielām, pēc kura sekos dažādas aktivitātes Dīvaliņa pļavās; septiņos vakarā būs festivāla svinīgā atklāšana. Savukārt svētdien, 29. jūnijā, pulksten 11.00 paredzēta festivāla svinīgā noslēguma ceremonija.
Atbildēt