termostats

Jautājumi par automašīnu remontu
Lietotāja avatars
JanisU
Nereģistrējies

18.02.2012, 19:03

Man ir honda accord 93 2.0i

Nomainīju sev termostatu un tagad nedaudz pabraucu un skatijos, ka tur no "termostata majas", naca araa kaut kadi tvaiki/dumi (cik izskatijs, tad gar konektoriem), tas kipa ok jaunam termostatam, kamer vins ieiet vai tas nav normali?
nekad ieprieks neesmu mainijis termostatu, tapec tads jautajums.

Tapat nejausi sanaca atskruvet vaļā arī augšējo radiatora cauruli pie motora, un kaut gan es tur stingri saskruvēju (vairāk ar roku stingrāk nevar pievilkt), tāpat kad iestartē mašīnu tur kaut kas sāk pilēt, kaut gan īsti nevar saprast vai tas no turienes, kur savienots, vai kaut kur dziļāk, tāpēc vnk jautājums, kur līst ārā dzesētājšķidrums, ja viņš par daudz.?
maybe tur vajag kadau blivi, ienaca prata , ka varbut varetu iebazt tur sava veca termostata blivi, tas maybe palidzetu?
Vai arī vienkārši no jauna pārskrūvēt tur visu un ar smilšpapīru savienojuma vietu patīrīt?
Lietotāja avatars
JanisU
Nereģistrējies

19.02.2012, 14:32

Šodien pabraucu kādas 20 minūtes un njā, kad apstājos un zem kaputa paskatījos, tad no termostata mājas izejosā viena mazā caurulīte bija iplīsusi un šļācās ārā coolants, bet pats dzinējs un radiators bija nereali uzkarsis, kaut gan temp man iekš salona radijas, ka dzinejam normas robezas. Ko lai saka, tad jau laikam esmu nopircis brāķa termostatu, kipa jauns skaitijas , bet laikam vispar nelaiz cauri da neko :/ Būs jāņem ārā un jāparbauda, janoteste ieks karsta udens vai vispar veras vala. Nevaru iedomaties, kas vel par vainu varetu but, ka tur laikam nenotiek normala cirkulacija.
Vispar te kads kadreiz ir nopircis jaunu, bet brāķa termostatu?
Lietotāja avatars
Ritvars
Nereģistrējies

19.02.2012, 17:59

Pats neesmu mainījis termostatus un nav bijusi personiska darīšana, bet atmiņa palicis, ka kaut kādā forumā pirms pāris mēnēšiem lasīju kad ar viens sūdzejās, ka tieši pēc nomaiņas kaut kas neštimēja un nešancēja kā vaig. Forums gan nebija latviešu un neatceros kur. Diemžēl arī neatceros kas tur bija par vainu. Bet tā kā laikam var arī gadīties, ka brāķaini, kā jau viss,
Lietotāja avatars
Viesis
Nereģistrējies

25.02.2012, 15:49

Šodien pārliku to pašu termostatu/notestēju. Njā termostats bija labs, tāpat notīrīju vadus ap termostata māju, atvienoju temperatūras mērītāju, un piespraudu no jauna, iztīrīju vēlreiz visu un saskrūvēju visu stingrāk kopā. Nekur vairs nekas nepil, nekādi tvaiki nenāk, bet primārā problēma ir aktuāla. Respektīvi es visu šito mainīju, jo meklēju kāpēc man mašīna pārkarst un coolants neatdziest pietiekoši labi. (pirms tam mašīnu biju pat aizdzinis uz salīdzinoši normālu remontiestādi, bet tie džeki navrēja neko īpaši man pateikt, pat teica, ka viss ir ok un aizsūtīja prom, bet nu reāli tā tas nebija, vnk neko nestrīdējos, jo nu ja tā man kāds pasaka, tad jau nekāds labs tur remonts nebūs.

Pēc nelielas izpētes, atradu, ka 1 gadu jaunāku to pašu modeli mehi arī līdzīgi bija izārdījuši un visu nomainījuši un tad visbeidzot iedomājās par pumpi, kurš izrādījās beigts tāpēc ūdens pumpi pārbaudīšu arī es!
Tātad tagad ķeršos klāt pie ūdens pumpja, saprotu, ka tur vajadzēs nopietnus instrumentus, jo nu tur jānoņem būs nost daudz jostas utt, un tas prasīs laiku. Reāli jautājums, cik aptuveni maksā ūdens pumpis, cik maksā darbs auto remonta iestādē? Gribu saprast vai pašam vispār atmaksājas, visu ņemt un taisīt, vai tomēr labāk aizdzīt uz solīdu iestādi, jo nu nomaiņa nav pārāk dārga?
Lietotāja avatars
Čalis
Nereģistrējies

22.08.2012, 21:04

Pārsvarā ūdens sūkņu cenas grozās 20-30 Ls
Atbildēt