''Dzintara aplis 2012''

Ja ir informācija par kādiem interesantiem pasākumiem/koncertiem/šoviem - jums uz šejieni!
Lietotāja avatars
G.R.
Atbildes: 524
Pievienojies: 18.07.2010, 01:35

10.09.2012, 22:26

“Dzintara aplis 2012” - vēsturisko sporta spēkratu sezonas lielākā sacīkste autošosejā Biķerniekos.

16.septembrī Biķernieku trasē rūks Volgas, Žiguļi un vēsturiskās formulas, jo notiks šo spēkratu sezonas noslēguma sacīkstes autošosejā " Dzintara aplis 2012". Tajās piedalīsies vairāk nekā 60 vēsturiskās sacīkšu automašīnas no visām trim Baltijas valstīm, kā arī Krievijas, Vācijas, Polijas un Kazahstānas. Tik daudz seno, gadu gaitā pārbaudīto sporta automašīnu Biķernieku trasē sen nebūs bijis. Zināmākie auto piloti, kas piedalīsies pasākumā, būs V.Belmers, A.Sorokins, A.Paupers, J.Kuul, H. Sieber, H. Haidike u.c. Līdzās leģendārajiem sacīkšu braucējiem ar vēsturiskajiem spēkratiem trasē dosies arī vairāki Latvijā zināmie rallija braucēji.

Pasākuma laikā varēs vērot ne tikai sacīkšu auto, bet arī citus vēsturiskos spēkratus no Rīgas Motormuzeja un Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) kolekcijām. Pirmo reizi skatītājiem tiks piedāvātas aizraujošās regularitātes sacensības senajiem motocikliem. Sacensību laikā skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs - auto apgāzšanās stends, velosipēdu veiklības trase u.c. izklaides.

Sacensību sāksies ar svinīgo parādi un zīmīgo braucienu pa Biķernieku apļiem, kas norisināsies plkst. 11:00. Uzreiz pēc tam pirmajā finālbraucienā trasē dosies Formulas automašīnas, tām sekos VAZ un Volgas, kurām šīs būs 2012.gada sezonas noslēdzošās un izšķirošās sacensības "Dzintara Volgas" seriāla ieskaitē.

Sacensību skatītājiem tiks nodrošināta piekļuve pie bezmaksa WiFi, lai varētu tiešraidē sekot līdzi braucēju rezultātiem, kā arī klausīties pasākuma komentētāju. Ieejas maksa tikai Ls 1,99. Biļetes būs nopērkamas tikai pirms pasākuma Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) kasēs.

Lai plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem nodrošinātu iekļūšanu Biķernieku trasē, lūgums pirms tam – no pulksten 10:00-11:00, reģistrēties BKSB biroja ēkā, S.Eizenšteina ielā 4, Rīgā.

Attēls
:on_fire: