Wolkswagen izpaltītāji??

Viss par auto, kas neiekļaujas citās sadaļās
Lietotāja avatars
Wolks
Nereģistrējies

27.04.2011, 14:27

Lūdzu palīdzību. Kur var uzzināt, cik LV ir Wolkswagen izplatītāju saloni. Ja nekur internetā nav tāds apkopojums, vai variet pateikt, kādus ziniet?

Atsevišķs jautājums par WV specializētajiem servisiem? Vai arī tie izplata WV? Nu piemēram serviss Auto Mūsa?
Lietotāja avatars
Mojito
Nereģistrējies

27.04.2011, 15:12

Manuprāt, ka ''Mūsa Auto'' ari ir vienīgais lielākais izplatītājs. Vēl ''Auto Īle'' ir dzirdēts. :have_a_nice_day:
Lietotāja avatars
x33
Nereģistrējies

27.04.2011, 15:25

SIA “Motors Latvia” - “Volkswagen centrs Rīga”, vācu autobūves koncerna Volkswagen AG oficiālais pārstāvis Latvijā. Vēl ir Volkswagen autocentrs MARKUS. It kā serviss, bet ne izplatītājs.
Lietotāja avatars
Zirgs
Nereģistrējies

27.04.2011, 15:39

Pavasarī darbu Rīgā sāks jauns "Volkswagen" izplatītājs

Pavasarī darbu Rīgā sāks jauns "Volkswagen" automašīnu izplatītājs, laikrakstu "Dienas Bizness" informēja "Volkswagen" importētāja Baltijā "Auto Group Baltic" direktors Jari Kohonens.

Jaunā autocentra izveide uzticēta Norvēģijas uzņēmumam "Moller Baltikum", kurš atbilstoši "Volkswagen" korporatīvajiem standartiem iekārtošot autocentru K.Ulmaņa gatvē, kur savulaik, no 2005.gada sākuma līdz 2008.gada augustam, darbojās "Honda" pārstāvis Latvijā "Bensons auto". Kā ziņots, 2008.gada augustā "Honda Motors Europe" lauza sadarbības līgumu ar "Bensons auto" par "Honda" tirdzniecību un apkalpošanu Latvijā.

"Baltijas tirgus, tostarp Latvija, ir nozīmīga mūsu attīstības stratēģijas daļa. Esam izvēlējušies intensīvas izaugsmes stratēģiju, lai apmierinātu strauji augošo pieprasījumu pēc "Volkswagen". Pērn "Volkswagen" ar pārdotiem 1362 jauniem automobiļiem un 19,6% tirgus daļu ieņēma pirmo vietu Latvijā, un tieši tas ir iemesls turpināt attīstību un paplašināt biznesu šajā valstī. Turklāt, jaunais Volkswagen autocentrs ļaus palielināt Volkswagen tirdzniecības apjomus un tirgus daļu Latvijā, kā arī nodrošinās papildus servisa kapacitāti Rīgā un tās apkārtnē," sacīja Kohonens.

Jaunā autosalona atrašanās vietu "Auto Group Baltic" vērtē kā perspektīvu un stratēģiski nozīmīgu. Jaunais salons aizņemšot 3095 kvadrātmetru lielu platību.
Patlaban "Volkswagen" zīmolu Latvijā pārstāv desmit oficiālie partneri Rīgā, Siguldā, Valmierā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

"Volkswagen" importētājs Baltijas valstīs "SE Auto Group Baltic" kopš 2009.gada rudens pilnībā pieder Norvēģijas kompānijai "Moller Group", kas ir arī "Audi" importētājs Latvijā un Lietuvā.

Informācijas avots: LETA Nozare.lv 2011 gads


Tikai HZ kas tie par desmit partneriem :)
Lietotāja avatars
x33
Nereģistrējies

27.04.2011, 15:44

SIA “Venta Motors” – Volkswagen centrs Ventspils ir vācu autobūves koncerna Volkswagen AG oficiālais pārstāvis Latvijā. Lapa vw-ventspils.lv
Atbildēt