nodokļi padomju auto

Likumi, noteikumi, dokumentu noformēšana
Lietotāja avatars
Didzis1515
Nereģistrējies

02.06.2011, 19:49

Sveiki, man garāžā stāv 1986. gada moskich, kuram viss kārtībā no tehniskā un vizuālā viedokļa. Tagad vēlos izripināt no garāžas, bet tā kā man pilnīgi nav iepriekšējas pieredzes ar auto dokumentiem, tāpēc jautāju. Vai būs jāmaksā ceļa nodoklis šim auto par to periodu - 2 gadi, kuru viņš nostāvējis garāžā?
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

02.06.2011, 21:27

Reģistrē kā antīko (retro) auto un man liekas, ka tad ceļu nodoklis vai nu vispār atkrīt vai samazinās. :)
Ar pārējiem dokumentiem kā viņam sastāv?
Lietotāja avatars
Didzis1515
Nereģistrējies

02.06.2011, 21:47

Ir vēl jāiziet tehniskā apskate un apdrošināšana arī jānopērk. Bet tomēr man interesē, ja es nereģistrēju kā antīko, tad man vajadzēs maksāt par tiem 2 gadiem garāžā?
Lietotāja avatars
Dainis
Nereģistrējies

02.06.2011, 21:51

Domāju kad ir jāmaksā. Ja mašīna nav bijusi paziņota CSDD kad netiek lietota. Var mēģināt pameklēt šeit http://www.csdd.lv/?pageID=1225975191 vai reģistrēties un apskatīties csdd e-pakalpojumos un apskatīties visus mašīnas nodokoļus kuri nav samakasāti.
Lietotāja avatars
nxn
Nereģistrējies

12.06.2011, 10:43

Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis - http://www.likumi.lv/doc.php?id=223536

5.pants. Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa maksāšana

(1) Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli maksā par kārtējo kalendāro gadu un par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem, ja transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem nav maksāts.

(2) Transportlīdzekļa valsts tehnisko apskati, Latvijā agrāk nereģistrēta transportlīdzekļa reģistrāciju, īpašnieka maiņas reģistrāciju, no uzskaites noņemta transportlīdzekļa atkārtotu reģistrāciju, kā arī transportlīdzekļa noņemšanu no uzskaites atsavināšanai Latvijā vai izvešanai vai transportlīdzekļa reģistrācijas pārtraukšanu uz laiku, nododot numura zīmes, neveic, ja nav samaksāts nodoklis šajā pantā noteiktajā apmērā par kārtējo kalendāro gadu un par iepriekšējiem kalendārajiem gadiem gadījumā, kad iepriekšējos kalendārajos gados transportlīdzeklis ir bijis reģistrēts Latvijā.... u.t.t.
Atbildēt