Nonemsana no uzskaites

Likumi, noteikumi, dokumentu noformēšana
Lietotāja avatars
Andrejs
Nereģistrējies

06.10.2012, 19:18

Labdien!
Man tehniskaja pase ir piezimes ir pierakstits: Aizliegts atsavinat lidz apstiprinasanai mantojumu tiesibas" , Vai ir atlauts nonemt auto no uzskaites , lai to velak nodotu utilizacija.
Lietotāja avatars
Susurs
Nereģistrējies

06.10.2012, 19:51

44. Transportlīdzekļa īpašnieka maiņu mantojuma gadījumā reģistrē šādā kārtībā:

44.1. lai reģistrētu transportlīdzekli, iesniedz šādus dokumentus:

44.1.1. iesniegumu;

44.1.2. izziņu par agregātu numuru salīdzināšanu, ja transportlīdzekļa īpašnieks transportlīdzekli iepriekš nav reģistrējis savā valdījumā. Izziņa par transportlīdzekļa agregātu numuru salīdzināšanu nav nepieciešama, ja mantinieks transportlīdzekli noraksta šo noteikumu 69.1.5.apakšpunktā minētajā kārtībā;

44.1.3. reģistrācijas apliecību;

44.1.4. mantojuma tiesības apliecinošu dokumentu (piemēram, mantojuma apliecību, tiesas spriedumu par mantošanu) vai šī dokumenta kopiju (uzrādot oriģinālu), ja mantoti vairāki īpašuma objekti;

44.2. pirms mantojuma tiesības apliecinoša dokumenta saņemšanas iespējamais mantinieks, uzrādot mantojuma atklāšanās faktu un iespējamā mantinieka statusu apliecinošus dokumentus (piemēram, miršanas apliecību, dzimšanas apliecību, laulības apliecību, testamentu), iesniedzot to kopijas un apliecinot šo faktu ar parakstu iesniegumā, kā arī iesniedzot izziņu par agregātu numuru salīdzināšanu, var reģistrēt transportlīdzekli uz sava vārda kā transportlīdzekļa valdītājs. Šādā gadījumā transportlīdzekli reģistrē transportlīdzekļa valdītājam līdz mantojuma tiesības apliecinoša dokumenta saņemšanai un reģistrācijas apliecības sadaļā "Piezīmes" norāda "Aizliegts atsavināt līdz apstiprināšanai mantojuma tiesībās", kā arī informāciju par mantojuma atstājēju. Reģistrētais valdītājs transportlīdzekli var noņemt no uzskaites reģistrācijas pārtraukšanai uz laiku, nododot numura zīmes, vai norakstīšanai.
Lietotāja avatars
Andrejs
Nereģistrējies

06.10.2012, 22:01

Cik sapratu es, sanak ka es varub nonemt no uzskaites shada situacija tikai uz noteiktu laiku? Bet, ka tad, ja es nododu uz metalluzniem? Tur tachu nevar but noteikts laiks?
Lietotāja avatars
Susurs
Nereģistrējies

06.10.2012, 22:52

Tas ir arī norakstīšanai.
Lietotāja avatars
Andrejs
Nereģistrējies

06.10.2012, 23:03

Liels PALDIES par palidzibu!!! :)
Lietotāja avatars
Susurs
Nereģistrējies

06.10.2012, 23:16

Lūdzu! Cerams ka viss tā arī ir un ka nav pēkšņi kaut kādi nezināmi knifi kā jau mūsu valstī gadās! Lai izdodas ar norakstīšanu ! ;)
Lietotāja avatars
cannavarojo9
Atbildes: 2
Pievienojies: 08.03.2018, 10:46

10.03.2018, 05:24

Liels PALDIES par palidzibu!!! :)

gclub
Golden Slot
Atbildēt