Infiniti M Japānā tirgos zem Mitsubishi vārda

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

24.09.2011, 02:32

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/infinitiM.jpg[/thumbnail]Mitsubishi Motors auto līnijā parādīsies jauns flagmanis, kurš kļūšot par sedana Diamante (kura ražošana pārtraukta 2004. gadā) ideoloģisko mantinieku.
Jaunais auto būšot nedaudz pārveidota sedana Infiniti M versija, kurš Japānā tiekot izplatīts zem Nissan Fuga nosaukuma. Mitsubishi pie šī auto tikšot vienošanās ietvaros starp Nissan Un Mitsubishi, kas paredz sadarbību automašīnu izstrādāšanā un ražošanā, kā arī auto modeļu apmaiņu, kurus kompānijas varot izplatīt katra zem sava brenda.
Mitsubishi pagaidām neesot paziņojusi jaunā auto nosaukumu, minot vienīgi to, ka mašīna parādīšoties tirdzniecībā nākamā gada vasarā un būšot pieejama vienīgi Japānā.
Iepriekšējais Mitsubishi flagmanis Diamante tika ražots no 1990 līdz 2004 gadam. Pārdošanas virsotnes tika sasniegtas 1993. gadā, kad tika pārdotas 25 tūkstoši 267 mašīnas. Pēc tam, pieprasījums pēc šīs mašīnas esot sācis strauji kristies, līdz apmēram 10 tūkstoši auto gadā, kā rezultātā esot nolemts par tās ražošanas pārtraukšanu. 2000'šo gadu vidū Mitsubishi esot ķērusies klāt pie nākošās paaudzes Diamante izstrādāšanas, taču sakarā ar finansiālajām grūtībām, šis projekts esot iesaldēts.
Šobrīd Nissan esot piekritusi padalīties ar Mitsubishi arī ar tādu auto kā NV200 Vanette kompaktvenu un uzsākusi pārrunas par elektriskā kompaktā hečbeka Mitsubishi i-MiEV piegādēm, lai ražotu to zem savas markas.