Infiniti saņēmusies izlaist kompaktauto

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

09.07.2011, 07:27

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/infiniti120.jpg[/thumbnail]Kompānija Infiniti gatavojas sava kompaktākā auto pirmizrādei. Jaunais auto ir paredzēts kā konkurents Audi A3 un Lexus CT 200h, kā arī tā uzdevums ir palīdzēt īstenot plānu palielināt brenda modeļu skaitu no septiņi līdz desmit.
Jaunais Infiniti tikšot būvēts pēc koncepta Etherea motīviem, kurš tika pirmoreiz parādīts šā gada martā Ženēvas motoršovā. Kāds būšot šī auto dzinējs, šobrīd neesot zināms. Koncepta Infiniti Etherea bija aprīkots ar hibrīda agregātu, kurš iekļāva sevī 2,5 l 4-cilindru dzinēju ar jaudu 245 z/s, elektromotoru un variatoru.
Vismazākais Infiniti pievienosies modeļu līnijā pie diviem citiem kompaktauto, viens no kuriem neliels bezceļnieks Infiniti JX, bet otrs elektrauto. Elektriskais auto būšot pārveidota Nissan Leaf versija - ar vienādām platformām un spēka agregātiem, taču dažādiem dizainiem un aprīkojuma variantiem.
Bezceļa Infiniti JX automašīnu pārdošana sākšoties ASV 2012. gada pavasarī. Elektroauto debitēs 2013. gadā, un kompānija apgalvojot, ka auto piešķiršot tikpat "aizraujošu" vadāmību, kā automašīnām ar benzīna vai dīzeļa dzinējiem.
Kad varētu parādīties Infiniti hečbeks, šobrīd neesot zināms.
Līdz 2017. gadam Infiniti plānojot palielināt ikgadējos auto pārdošanas apjomus no 150 tūkstošiem līdz 500 tūkstošiem automobīļu un aizņemt 10% no vispasaules luksusklases automašīnu tirgus.