Lexus būvēšot mazu hibrīda krosoveru uz Toyota RAV4 bāzes

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

08.07.2011, 07:21

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/SUV-Lexus-CX-300h.jpg[/thumbnail]Jaunais kompaktais Lexus bezceļnieks, kurš sastādīšot konkurenci BMW X1 un Audi Q3, tikšot būvēts uz Toyota RAV4 bāzes. Auto tikšot piedāvāts tikai un vienīgi kā hibrīds. Pēc vācu AutoBild datiem jaunais Lexus krosovera hibrīds iegūs nosaukumu CX 300h. Kopējā jauda sastādīšot apmēram 200 zirģeļu, bet Lexus hibrīda degvielas patēriņš nepārsniegšot 5 litrus uz 100 kilometriem.
Par šāda kompakta hibrīda parādīšanos Lexus'ā, jau iepriekš bija ieminējies japāņu kompānijas top menedžeris, pēc kura vārdiem šāds auto esot nepieciešams lai palielinātu pārdošanas apjomus un varētu veiksmīgāk konkurēt ar tādiem auto ražotājiem, kā BMW, Audi un Mercedes-Benz.
Pēc šī paša menedžera teiktā, Lexus'ā tuvākā nākotnē vajadzētu parādīties nosacīti pieejamam ģimenes sedanam, kurš tiekot izskatīts kā iespējamais ES 300 aizvietotājs. Vēl starp jaunumiem parādīšoties liels septiņvietīgs bezceļnieks, kura uzdevums būšot atkarot pircējus BMW X5, Mercedes-Benz GL un Audi Q7 segmentā.
Bez tam, hibrīda hečbekam Lexus CT 200h plānojot piedāvāt jaudīgāku modifikāciju. Šobrīd auto pieejams ar 136 spēcīgu agregātu, kurš sastāv no 1,8 l benzīna dzinēja un niķeļa-metālhidrīda akumulatoriem.
Tāpat Lexus plānojot nākotnē piedāvāt vairāk opcijas saviem auto, palielinot iespējamo salona noformēju variantu skaitu, apdares materiālu un krāsu.