Jauno volkswagen izstrādās ķīnieši

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

01.06.2011, 02:06

[thumbnail=float-left]http://s2.postimage.org/18nzl8j50/img_f ... dercar.png[/thumbnail]Volkswagen vadība ir atcerējusies, ka viņu markas nosaukums nozīmē "tautas automašīna" un nolēmusi īstenot jaunā modelī visdažādākās idejas, kuras piedāvās tieši tauta. Šis eksperiments startē Ķīnā. Pilsoņi varot izteikt jebkurus ierosinājumus speciāli izveidotā saitā Zaoche. Idejas varot iesniegt tekstu, attēlu vai video formātos.
Ierosinājumi, kas attieksies uz dizainu, tiks nodoti balsošanai. Rezultātā VW cer izveidot modeli, kurš vislabāk atbildīs Ķīnas tirgam.
Jāpiebilst, ka par sedanu Volkswagen Polo tika runāts, ka tas esot izstrādāts speciāli Krievijas tirgam. Tad gan neviens Krievijas iedzīvotājs aptaujāts netika. Gala rezultātā lieta aprobežojās vien ar to, ka uz esošā hečbeka bāzes tika radīta versija ar izceltu bagāžnieka daļu un pieticīgāku komplektāciju, kas beigās nodrošināja auto panākumus. Acīmredzot ķīniešiem izpatikt ir grūtāk.
Tāpat var pieļaut, ka "Ķīnas eksperiments" nav nekas cits, ka vien, vēl viena iespēja asprātīgi pievērst uzmanību savai markai. Nav gan izslēgts, ka arī tādā gadījumā, ņemot vērā ķīniešu nebūt ne mazo skaitu, varētu uzrasties kāda ļoti vērtīga ideja, par kuru paši vācieši nebūs aizdomājušies.