Aizturēts britu autovadītājs par stūrēšanu ar kājām

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

30.05.2011, 21:58

[thumbnail=float-left]http://s4.postimage.org/4ruqb5v6s/Mobil ... idents.jpg[/thumbnail]Britu policija aizturējusi auto vadītāju, kurš vadījis savu mašīnu stūrējot to ar ceļu palīdzību. Paralēli šai darbībai, autovadītājs esot izmantojis divus mobīlos tālruņus - viens tālrunis izmantots runāšanai, bet pa otru "cirka meistars" esot mēģinājis rakstīt sms.
Par šo atgadījumu tiekot ziņots Daily Mail, atsaucoties uz Norfolkas grāfistes policiju. Incidents esot norisinājies pie Norfolkas grāfistes Blofildas ciema. Policija esot apturējusi automašīnu Opel Tigra, kura braukusi ar ātrumu 110 km/h. Policijas darbinieks ieraudzījis, ka 34 gadus vecais autovadītājs runājot pa mobīlo tālruni, bet vēlāk esot atklājis, ka ar otru roku censonis raksta sms. Pie tam, kā teikts atskaitē, mašīna tikusi vadīta ar ceļu palīdzību.
Lieta tikusi nodota tiesā un sods varētu būt vairāki tūkstoši. Pie tam, par cik tikuši izmantoti uzreiz divi mobīlie telefoni, tad iespējams, ka sods tikšot piemērots dubultā apmērā.

Pēc Jūtas universitātes psihologa Džeimsa Vatsona pētijuma rezultātiem, tikai 2,5 procenti cilvēku ir spējīgi vienlaicīgi vadīt auto un runāt pa mobīlo telefonu neradot draudus savai un apkārtējo drošībai.