Eiropai paredzētie "Fokusi" tiks aprīkoti ar Wi-Fi

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

04.05.2011, 03:53

[thumbnail=float-left]http://s2.postimage.org/bd2kj63go/Ford_Wi_Fi.jpg[/thumbnail]Ford uzsāks Eiropai paredzēto automašīnu aprīkošanu ar atjaunotu informatīvi-izklaidējošu sistēmu Sync, kuras viena no funkcijām ir bezvadu interneta Wi-Fi piekļuves iespējas nodrošināšana. Sistēmu paredzēts sākt uzstādīt 2012 gadā. Pirmais, paredzemais Ford modelis Eiropai ar šādu sistēmu būs Ford Focus. Tālāk, nākotnē paredzēts līdzīgi aprīkot citus auto, kuri tāpat, kā trešās paaudzes Focus, ir būvēti uz jaunās C-klases platformas.
Lai pieslēgtos internetam mašīnā, auto īpašniekam būs nepieciešams pieslēgt automašīnai modemu vai smartfonu. Pēc tam pasažieri varēs doties interneta plašumos, izmantojot jebkuru ierīci, kura atbalsta Wi-Fi savienojumu.
Pirmie Ford auto ar uzstādītām Sync sistēmām parādījās 2007 gadā. Iesākumā, dotā ierīce ļāva vadīt mobīlos telefonus un portatīvos audio pleijerus ar balss palīdzību. 2008 gadā sistēma Sync tika uzlabota un tas deva iespēju informēt auto vadītāju par ceļu noslogojumiem, izvēlēties maršrutus, kā arī rādīt ziņas un laika prognozi.
Pēdējās paaudzes Sync darbojas kopš 2010 gada un tās galvenās atšķirības no iepriekšējām versijām ir paplašinātais balss komandu krājums (līdz 10000 vārdiem), kā arī Wi-Fi izmantošana automašīnā.