Top Gear bijušai Stigs nosauc sliktākās mašīnas savā dzīvē

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

02.05.2011, 11:12

[thumbnail=float-left]http://s3.postimage.org/68rgq68nq/stig_ben_collins1.jpg[/thumbnail]Britu sacīkšu braucējs un kaskadieris Bens Kolinss, kurš ir piedalījies pārraidē Top Gear kā "nezināmais" pilots Stigs, nosaucis piecas, pēc viņa domām, sliktākās automašīnas ar kurām viņam jebkad ir nācies braukt.
Par sliktāko un vienlaicīgi skaistāko sporta auto, Bens Kolins ir nosaucis Alfa Romeo 8C Competizione. Šī auto galvenie trūkumi esot slikti noregulētas šasijas, kā arī bremžu mehānismi, kuri "tā kā būtu saistīti ar stūres mehānismu" un novedot pie auto "nepamatoti asas un dažbrīd bīstamas masas nesadalīšanas".
Otrs sliktākais auto, viņa dzīvē, esot bijis Fiat Multipla kompaktvens, kurš braucējam neesot iepaticies dēļ izteikti lēnas 100 km/h atzīmes sasniegšanas ātruma. Tam esot nepieciešamas 12 sekundes. Pie tam, pati mašīna, pēc viņa domām, esot neslikti vadāma.
Tālāk reitingā sekojot bezceļnieks Cadillac Escalade. Kolinsa testētā auto modifikācija Platinum, aprīkota ar 22 collu diskiem, neesot iepatikusies dēļ lielās degvielas patērēšanas pilsētā un vājām bezceļa iespējām. Bez tam Kolinss atzīmējis auto slikto savākšanas kvalitāti. Mašīnā esot pamanīti daži vadi, kuri esot bijuši piestiprināti ar izolenti. Brauciena laikā šie vadi atnākuši vaļā un "karājušies ārā no riteņu arkām".
Par ceturto nemīlamo mašīnu kļuvusi iepriekšējās paaudzes Dodge Charger. Ex Stigs atzīmējis pārāk lielo auto masu, vājo dzinēju un "nožēlojamo" automātisko ātrumkārbu.
Sliktāko auto reitingu noslēdz britu sportkārs TVR Sagaris. Starp auto trūkumiem, Kolinss nosauca durvju rokturu neesamību, neērtus sēdekļus, neveiksmīgu, pārāk "cietu" ātrumkārbu, sliktu vadāmību un bezpalīdzīgus aerodinamiskus elementus, kuri "kratoties pie liela ātruma". Par pēdējo argumentu, kāpēc bijušajam Stigam nepatīk šis auto, esot bijis tas, ka Sagaris patīkot Top Gear vadītājam Džeremijam Klārksonam.
Bens Kolinss 7 gadus strādāja Top Gear par Stigu. Viņa vārds tika atklāts pēc skandāla, kad televīzijas kompānija BBC centās ar tiesas palīdzību panākt aizliegumu izdevniecībai HarperCollins publicēt Stiga autobiogrāfiju.