Džensons Batons paliks McLaren komandā līdz karjeras beigām

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

29.04.2011, 21:38

[thumbnail=float-left]http://s1.postimage.org/xyb1opk7a/28042011.jpg[/thumbnail]F1 2009. gada pasaules čempions Džensons Batons plāno beigt savu karjeru McLaren komandas sastāvā. Intervijā iknedēļas izdevumam Autosport britu autobraucējs paziņojis, ka jūtas lieliski McLaren un negrasās pamest šo komandu.
Batons esot sacījis, ka tiklīdz viņš vairs nepārstāvēs McLaren, tā arī nebūs vairs redzams Formulā 1. Džensons vienkārši neredzot iemeslu pārstāvēt kādu citu komandu, jo atrodoties vienā no labākajām komandām un viņa vietā vēlētos būt daudzi sacīkšu braucēji, un viņš esot ieguldījis daudz darba lai tur būtu. Par šo komandu Džensons esot fanojis jau no bērnības, kad sekojis līdzi Prosta un Sennas cīņām.
"Nekad neesmu vēlējies pārstāvēt jaunu komandu un palīdzēt tai attīstīties, - piebildis Batons. - Mans mērķis bija nokļūt komandā kura jau ir pierādījusi savus spēkus. McLaren es ieguvu iespēju strādāt kopā ar Luisu Hamiltonu - vienu no labākajiem sacīkšu braucējim F1 vēsturē."
Džensons Batons pārgāja uz McLaren 2010. gadā. Šobrīd esošais kontrakts esot spēkā līdz 2012. gadam. Komandas vadītājs Mārtins Vitmarš (Martin Whitmarsh) jau licis noprast, ka ar prieku parakstīšot jaunu vienošanos. "Mēs vēl neesam apsprieduši kontrakta pagarināšanas iespēju, taču ja Džensons teiks, ka ir gatavs vēl daudzus gadus būt McLaren komandā, tad mēs diezgan ātri nokārtosim visus papīrus, - sacījis Vitmarš. - Es ļoti ceru, ka Džensons paliks ar mums uz ilgu laiku. Ja rezultātā tas novedīs pie tā, ka McLaren kļūs par viņa pēdējo komandu Formulā 1 - nu ko, tas mums būs pagodinājums".