Subaru Impreza sporta versijas kļūs par atsevišķiem modeļiem

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

29.04.2011, 11:20

[thumbnail=float-left]http://s3.postimage.org/muc85j90b/STI_still_625x416.jpg[/thumbnail]Kompānija Subaru plāno maksimāli distancēt nākošās paaudzes Impreza no WRX un WRX STI modifikācijām, kuras uzsākšot ražot kā atsevišķus modeļus.
Kā uzskatot daži eksperti, tad Subaru varētu būt vairāki iemesli lai atbrīvotos no nosaukuma Impreza savu auto sporta versijās. Pirmkārt, tādā veidā japāņu autoražotājs varēs piešķirt WRX STI unikāla sporta modeļa statusu un nevis apzīmēt tās, kā modificētas Impreza versijas.
Bez tam, 2 litru opozīt dzinējs ir paredzēts ceturtās paaudzes Subaru Impreza, un kompānija neplānojot izstrādāt šī dzinēja turbīnas versiju. Subaru atzīmējuši, ka šis dzinējs ticis radīts ar galveno mērķi lai sasniegtu augstu degvielas ekonomijas līmeni un tā konstrukcija nav paredzēta lai uzstādītu turbīnu.
Tādā veidā, novecojušais 2,5 l turbodzinējs ar 305 z/s jaudu, kurš pašlaik ir uzstādīts uz šā brīža trešās paaudzes WRX STI, paliks Subaru apritē, līdz tam laikam, kamēr netiks atrast aizvietotājs.