Roberts Kubica avārija

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

14.02.2011, 00:50

Roberts Kubica avārija Ronde di Andora, un iespējams Niks Haidfelds kā viņa aizvietotājs F1.

[thumbnail=float-left]img/lotus.jpg[/thumbnail]Iespējams, ka Itālijas rallijā Ronde di Andora cietušā Roberta Kubicas vietu, F1 Lotus Renault komandā, ieņems Niks Haidfelds. Lai gan tas vēl nav fakts, jo esot arī citas kandidatūras, kurām šobrīd nav līgumu, kā piemēram - Pedro de la Rosa, Vitantonio Liucci, Niko Hulkenbergs vai arī maz ticami, bet tomēr pastāvot iespēja atvilināt atpakaļ uz F1 Kimi Raikonenu.
Roberts Kubica cieta avārijā rallijā Ronde di Andora. Poļu sacīkšu braucējs nenoturējās trasē un rezultātā ietriecās metāla barjerā, gūstot nopietnas labās rokas un kājas traumas. Stūrmanis Jakubs Gerbers neesot cietis. Kubicas traumas esot tik nopietnas, ka iespējami apdraudēta ir, ja ne visa turpmākā autosportista karjera, tad katrā gadījumā piedalīšanās nākamajā F1 sezonā noteikti atkrītot. Par avāriju esot paziņojusi ekipāža, kura esot braukusi aiz Kubicas pilotētās Skoda Fabia S2000 (ar tik jaudīgu rallija mašīnu Kubica esot piedalījies sacīkstēs pirmo reizi). Braucējs esot izvilkts no mašīnas pēc stundas pēc notikušās avārijas. Kubica ik pa laikam esot nācis pie samaņas, taču ne vienmēr esot sapratis kas notiekot.
Ar helikopteru cietušais braucējs ticis nogādāts slimnīcā, kur tam veikta 7 stundas gara operācija. Neskatoties uz amputācijas draudiem, Kubicas roku esot izdevies glābt, taču vēl esot nepieciešams laiks, lai pārliecinātos vai roka pilnībā atgūs funkcionalitāti.
Roberts Kubica esot piedalījies šādās sacīkstēs, sava prieka pēc, kopš 2009. gada beigām.

Video no mašīnas kura braukusi aiz Kubicas.
http://www.youtube.com/watch?v=PVdlfrl-mso
Lietotāja avatars
G.R.
Atbildes: 520
Pievienojies: 18.07.2010, 01:35

16.02.2011, 23:40

Nelāgi! Domāju ka gaidāmajā sezonā uz Kubicu tika liktas lielas likmes, kā iespējamo čempiona titula ieguvēju! Rezultāti viņam ir ļoti labi! Tagad visdrīzāk šosezon tas atkrīt! Nenosodu Kubicu, bet domāju ka, komandas vadībai vajadzētu izskatīt savu pilotu piedalīšanos citās sacīkstēs. It sevišķi tādās, kas var apdraudēt viņu veselību un pat dzīvību. Šāds punkts būtu jāiekļauj līgumā (vai tik dažām komandām jau kaut kas līdzīgs nebija). Jo tomēr F1 apgrozās ļoti lielas naudas, un laba pilota zaudēšana nozīmē attiecīgi mazākas naudiņas, mazākas reklāmas. Tas man tāds subjektīvs viedoklis. Bet katrā ziņā ar nepacietību gaidām jauno 2011.gada F1 sezonu! :have_a_nice_day:

Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

17.02.2011, 00:35

Tā avārijas rekonstrukcija - nu hz, no vienas puses veiksmīgi, ka neaizplanēja no kalna lejā un āmen pie sentēviem, no otras puses atkal tā barjera ļoti neveiksmīgi iedūras auto. Nav ļaunuma bez labuma, un otrādi.

A jā, tipa līdz 80-jiem gadiem bija mode, ka piloti brauc visur kur grib un visādās sacenēs, bet no 80 pamazām viss aizgājis pa nullēm un visi palikuši tipa kārtīgi un mierīgi.
It kā esot dažām komandām kontraktos punkti, kas aizliedz pilotiem nodarboties ar ekstremālajiem sporta veidiem. Aber pats Kubicas boss atkal nemaz i neiebilstot pret to, ka tas pats Kubica brauc rallijos, jo tipa negribot lai piloti būtu "korporatīvie roboti".
Atbildēt