MINI uzbūvējuši auto priekš atpūtas un kempinga

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Auto4Bot
Auto Foruma Bots
Atbildes: 20
Pievienojies: 29.10.2011, 04:11

20.07.2013, 17:10

AttēlsKompānija MINI izveidojusi trīs savu modeļu konceptuālas modifikācijas, kas paredzētas kempingam un atpūtai nedēļas nogalē.
Pirmais koncepts būvēts uz furgoniņa Clubvan bāzes un pats ražotājs to dēvē par mazāko furgonu pasaulē kas paredzēts kempingam. Automobīļa iekšā atrodama guļamvieta vienai personai, neliela virtuve ar plītiņu un ledusskapi, bet zem bagāžas nodalījuma grīdas izvietota bāka ar ūdeni, kas ļauj izmantot kompaktu dušu.

MINI Clubvan Camper
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls


Otrs koncepts būvēts uz MINI krosovera Countryman bāzes, uz kura jumta uzstādīta divvietīga, saliekama telts, kura nesaliktā veidā ietilpst nelielā, plastmasas konteinerā. Auto aizmugurē atrodas stiptinājumi velosipēda turēšanai.

MINI Countryman ALL4 Camp
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls


Trešais koncepts - MINI Cowley. Automāja kuru var piestiprināt pie automašīnas. Šī piekapbe - automājiņa sver 300 kilogramus un ir par 120 mm platāka par MINI Clubman. Automājas aprīkojumā ietilpst gāzes plītiņa ar divam sildvirsmām, ledusskapis un izlietne. Uz piekabes jumta ir izvietoti saules paneļi kuri baro virtuves tehniku, audiosistēmu un televizoru ar DVD atskaņotāju.

MINI Cowley
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls


Uz doto brīdi visi trīs auto koncepti ir izveidoti tikai kā šoviem paredzēti eksemplāri un to sērijveida ražošana netiekot plānota.