Pamela Anderson izveidojusi sacīkšu komandu

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

24.03.2012, 09:27

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/pamela-anderson-120.jpg[/thumbnail]Aktrise, modele un Baywatch zvaigzne Pamela Anderson izveidojusi pati savu sacīkšu komandu ar nosaukumu Downforce1. Komandas sacīkšu mašīnas piedalīšoties Lemānas eiropas sērijā un starptautiskās GT kategorijas sacīkstēs.
Andersone esot liela autosporta fane, jo īpaši NASCAR un Formula-1, un tāpēc pieņēmusi lēmumu par komandas izveidošanu.
"Es ļoti lepojos ar komandu Downforce1. Šie džentelmeņi ir paveikuši neiespējamo, izveidojot komandu četru mēnešu laikā. Ar lielu nepacietību gaidu ieraudzīt savas mašīnas trasēs. Man vēl joprojām neticas, ka mums tas ir izdevies. Es noticēšu tam tikai tad, kad ieraudzīšu mašīnas sacīkstēs pati savām acīm. Arī jūs varēsiet tās viegli ieraudzīt, jo tās būs krāsotas baltā un gaišzilā krāsā, kuras ir manas mīļākās krāsas." - apmēram tā esot sacījusi Pamela Andersone.
Šobrīd komandas īpašumā atrodoties tikai viens auto - Aston Martin Vantage GT, kurš dzenāšoties pa Eiropas Le Mans. Par pilotu kļūšot Markus Fuks (Markus Fux), kurš amatu apvienošanas kārtībā pildot arī komandas koordinatora un mārketinga direktora pienākumus.
Pēc Andersones vārdiem, uz 2013. gada beigām komanda plānojot piedalīties arī amerikāņu NASCAR sērijas sacīkstēs.

Pamela Anderson Downforce1 mājaslapa