Citroen uzsācis C2 aizvietotāja izstrādāšanu

Jaunumi, ziņas un tenkas auto pasaulē
Lietotāja avatars
Resnais
ne/profesionālis
Atbildes: 1525
Pievienojies: 18.07.2010, 01:15
Info: Dream about
"Pontiac Firebird" 1973
Atrašanās vieta: LV., Riga

25.10.2011, 15:38

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/citroen_logo.jpeg[/thumbnail]Kompānija Citroen uzsākusi jauna kompaktauto izstrādāšanu, kurš kļūšot par 3CV (ražots pagājušā gadsimta 60-tajos gados) ideoloģisko mantinieku. Jaunais automobīlis ieņems Citroen auto rindā vietu, kuru šobrīd ieņem C2 hečbeks. Par to ziņojot izdevums "Car", atsaucoties uz PSA Peugeot Citroen vadītāju Jean-Marc Gales.
Ar, šī auto, projektu viss noritot veiksmīgi. Tas spēšot sniegt pasažieriem daudz brīvas telpas un vadītājam sasniegt maksimālo ātrumu ātri un viegli pat nemanot. Bez tam, auto iegūšot stilīgu izskatu, veidotu brenda labākajās tradīcijās.
Paredzēts, ka auto būvēšot uz Citroen DS3 bāzes un tikšot aprīkots ar hibrīda dzinēju. Jaunais Citroen kompaktauto, tirgū varētu parādīties 2013. gadā.
Vēl Citroen tuvākā nākotnē plānojot palaist sērijā DS3 kabrioletu, atjaunotu DS3 Racing hečbeku un krossoveru uz DS4 bāzes (Audi Q3 konkurentu). Kā arī paredzēts izlaist DS līnijas flagmani - sedanu DS6, kas aizstāšot C6, pēc kura esot visnotaļ vājš pieprasījums.