darīt vai nedarīt.

Sarunas par visu un ne par ko....
Lietotāja avatars
Laima
Atbildes: 1
Pievienojies: 07.12.2017, 15:19

darīt vai nedarīt.

Atbildēt Laima » 07.12.2017, 15:47

Sveikas dāmas un sveiki kungi!
Esmu rakstījusi šo vairākkārt citos portālos, bet esmu saņēmusi tikai apsmejošu attieksmi. Vienkārši sakrājies jau atkal un gribas parunāt.
Interesē konkrēti vīriešu viedoklis.
Es gribēju realizēt vienu no saviem plāniem un izmācīties par metinātāju. Nepabeidzu, jo dzīvesvietas maiņa neļāva pabeigt un vienīgais risinājums bija pamest skolu. Žēl.
Metināt es protu, bet tas nav pats galvenais, kas mani saista. Auto - jā!!!! Labprātīgi eju uz garāžu, palīdzu jaukt motoru, likt atkal kopā, mainīt riepu. Etc. Ja jāiet uz garāžu esmu pati pirmā gatava ierindā. :D
Es pētiju skolas un gribēju iestāties Ziemas uzņemšanā automehāniķos. Dzīvoju laukos, kopā ar draugu, tagad lieku tiesības, vajadzētu nolikt, atrast darbu un tad domāt par skolu, jo dzīvojam plūstoši ar gadījuma darbiem.
Es jau labprāt ietu mācīties, bet citas lietas primāras ir.
Mani neviens neatbalsta šajā jautājumā. Māte vispār uzskata, man visu dzīvi jāsēž pie plīts un jātaisa ēst. Tēvs domā tāpat kā māte. Drauga senči vispār baidās man krūmgriezi iedot rokās, lai gan esmu vairākkārtīgi sevi pierādījusi.
Esmu rakstījusi kaut ko līdzīgu citos portālos, tur vispār notiek tāds wtf jo uzskata redz kā ja es aiziešu uz automehāniķiem tad visticamāk tur apbērnošos utt. Un lai es nelienu veču darīšanās.
Bet ko darīt ja tas ir aicinājums? Es ar lielāko prieku lasu lietaratūru par auto uzbūvi un visu pārējo. Es to čotka zinu, ka tas ir mans aicinājums, bet mani attur citu cilvēku viedoklis. Jo viņi uzskata, ka tas nav darbs priekš sievietes.
Es esmu arī gatava uz to ka skrūves būs ierūsējušas, stingras, detaļas smagas.
Tā kā domāju uzsākt skolu septembrī bet man mati ceļas stāvus ko tik nav nācies klausīties no citiem kas savukārt liek padomāt vai tiešām man ti vajag. Ok esmu mēģinājusi kosmetologu kursus paskatīties, pirmajā brīdī liekas norm, bet pēc kāda laika tāpat auto lietas nāk ārā un tad es saprotu ka strādāt servisā ir viss ko vēlos.
Skatos, ka portāls ne visai aktīvs, cerams kāds izlasīs un atbildēs
Lietotāja avatars
Dundurs
Nereģistrējies

Re: darīt vai nedarīt.

Atbildēt Dundurs » 14.12.2017, 13:24

Ja ir gribēšana tad vajag mēgināt un punkts!

Atgriezties uz “Sarunas un.... floods un fleims”

Šobrīd online

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

VIN Numura Pārbaude

Latvijas Reitingi