BMW 530d (E39) restaurācija

MERCEDES, BMW, AUDI, OPEL, CITROEN, PEUGEOT, SKODA, RENAULT...
Lietotāja avatars
RIXCAR
Atbildes: 5
Pievienojies: 19.12.2013, 14:03

20.05.2014, 13:58

Šo restaurāciju veica RIXCAR auto restaurācijas un krāsošanas uzņēmums, kurš iepriekš ir restaurējis tādus auto, kā BMW M6 E24, Ford Thunderbird, Studebaker Golder Hawk, kā arī citas Amerikas un Eiropas klasikas. Lai tos apskatītu, aplūkojiet RIXCAR Facebook lapu vai mājas lapu.

BMW darbnīcā ierodas neapskaužamā stāvoklī, taču mehāniski auto stāvoklis ir labs; iepriekšējais īpašnieks parūpējies par regulārām dzinēja un ritošās daļas apkopēm. Arī salona apdare un elektroniskais aprīkojums ir saglabājušies gandrīz nevainojamā stāvoklī. Visā visumā lielāko vilšanos rada tikai auto vizuālais stāvoklis, taču tas ir gatavs restaurācijai.
Attēls

Auto skāruši rūsas defekti, visspēcīgāk bojāti sliekšņi un aizmugurējās riteņu arkas. Pārējai virsbūvei raksturīgi krāsas bojājumi un lūpoša laka.
Attēls

Darbs sākas ar bojāto virsbūves paneļu remontu, kā piemēram priekšējais bamperis un motora pārsegs, kā arī noņemamo virsbūves daļu sagatavošanu krāsošanai, lai varētu atrāk ķerties klāt pie nopietnākiem uzdevumiem.
Attēls

Attēls

Sākas darbs pie izrūsējušajiem sliekšņiem un riteņu arkām. Bojātos paneļus noņem pa visam, un tie tiek aizvietoti ar lietotām detaļām labākā vizuālajā stāvoklī.
Attēls

Attēls

Attēls

Jaunā arka ir vietā, nogruntēta un gatava krāsošanai.
Attēls

Attēls

Virsbūve tiek sagatavota krāsošanai. Tās krāsa tiks piemērota auto oriģinālkrāsojumam, lai pēc iespējas veiksmīgāk saglabātu autentiskumu.
Attēls

Attēls

Mašīna pacietīgi gaida krāsošanas kamerā, gaidot kad sāksies restaurācijas pēdējais cēliens.
Attēls

Pigmenta kārta uzkrāsota, atlikusi lakošana.
Attēls

Attēls

Tiek piemērīti 18 collu MK Motorsports MK1 kaltie diski (ET20, 10J uz aizmugurējās ass). Kad pēc vairākkārtējiem eksperimentiem būs izvēlēta piemērotā krāsu kombinācija, diski tiks atjaunoti un pārkrāsoti.
Attēls

Attēls

Diski atbrīvoti no vecās krāsas un tiek sagatavoti svaigai pigmenta kārtai. Spieķi tiks krāsoti, plaukts - pulēts.
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Diski ir pabeigti un gatavi ripošanai kopā ar riepām 235/40/R18 priekšā, 265/35/R18 aizmugurē.
Attēls

Attēls

Un šeit galaprodukts, mūsu BMW 530d, tikpat svaigs, cik tas bija pirms 14 gadiem, pirmo reizi izripojot pa rūpnīcas vārtiem.
Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls
Attēls

Ja vēlies apskatīt citus interesantus projektus, apciemo mūsu Facebook lapu: https://www.facebook.com/Rixcar
vai mājaslapu http://www.rixcar.lv/


Kontakti, ja radušies jautājumi : Reinis@rixcar.lv