VW iemācīs maziem dzinējiem atslēgt pusi cilindrus

Atbildēt


Šis ir drošības jautājums lai novērstu automātisko reģistrēšanos.
Smaidiņi
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:
Vēl smaidiņi...

BBCode is IESLĒGTS
[img] is IESLĒGTS
[flash] IZSLĒGTS
[url] IESLĒGTS
Smaidiņi IESLĒGTI

Tēmas apskats
   

Izvērst skatījumu Tēmas apskats: VW iemācīs maziem dzinējiem atslēgt pusi cilindrus

VW iemācīs maziem dzinējiem atslēgt pusi cilindrus

Resnais » 02.09.2011, 13:44

[thumbnail=float-left]img/zinethmb/VW1.4TSI_12.jpg[/thumbnail]Volkswagen koncerna inženieri plānojot aprīkot 4-cilindru benzīna dzinējus (TSi 1,4 l) ar sistēmu, kura pie mazām slodzēm atslēdz pusi cilindrus.
2 no 4 cilindru atslēgšanas sistēma, kura strādās diapazonā no 1400 līdz 4000 apgriezieniem minūtē, ļaušot ieekonomēt benzīna patēriņu vidēji par 0,4 l uz 100 kilometriem, bet pie pastāvīgā ātruma 50 km/h ļaušot samazināt degvielas tēriņu apmēram par litru.
Motora pāriešanas process no viena režīma otrā, būšot praktiski nemanāms, bet pati sistēma netraucēšot dinamiskai auto vadīšanai, jo elektronika nepārtraukti kontrolēšot gāzes pedāļa stāvokli, dzinēja slodzi un bremzes pedāļa nospiešanu.
Gaidāms, ka pirmie "četrinieku" dzinēji ar jauno sistēmu varētu paradīties uz nākamās, septītās paaudzes Golf, kā arī Polo. Vēlāk, plānots, ka šāda sistēma kļūšot pieejama arī citu auto markām, kuras ietilpst VW grupā.
Šobrīd, cilindru atslēgšanas sistēma, tiekot piedāvāta 8-cilindru turbīnu agregātiem, kuri tiekot uzstādīti "uzlādētajiem" Audi S6, S7 un S8.

Uz augšu