Lancia apsveikumu kartiņas

Atbildēt


Šis ir drošības jautājums lai novērstu automātisko reģistrēšanos.
Smaidiņi
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:
Vēl smaidiņi...

BBCode is IESLĒGTS
[img] is IESLĒGTS
[flash] IZSLĒGTS
[url] IESLĒGTS
Smaidiņi IESLĒGTI

Tēmas apskats
   

Izvērst skatījumu Tēmas apskats: Lancia apsveikumu kartiņas

Re: Lancia apsveikumu kartiņas

adm » 20.12.2010, 00:38

Lai gan pēc ziņas spriežot, būtu jābūt uz kartiņas redzamiem auto, bet! Bet! Bet es redzu tikai auto skici! Bet vienalga, paldies Lancia par laba vēlējumiem! :faill:

Re: Lancia apsveikumu kartiņas

OneTrackMind » 20.12.2010, 00:31

Glamūrīgi! :have_a_nice_day:

Lancia apsveikumu kartiņas

Resnais » 19.12.2010, 20:34

Ziemassvētku kartiņas ar Lancia
Attēls
Kompānija Lancia publiskojusi, jaunu modeļu attēlus-teaser'us, e-apsveikumu kartiņas veidā. Kā gaidāms, tie būs jauns hečbeks Ypsilon, sedans Thema un minivens Phedra.
Ypsilon un Thema (iespējams, ka arī Phedra) pasaules pirmizrāde notikšot 2011. gada martā Ženēvā.
Jaunā Ypsilon tikšot būvēta uz Fiat Panda bāzes un būs pieejama piecdurvju versijā. Šā brīža Ypsilon ir būvēts uz Fiat Punto bāzes, un ir ar 3 durvīm. Lancia cer, ka tieši jaunais Ypsilon ļaus trīskāršot auto noietu turpmāko četru gadu laikā un tiks, ik gadu, pārdoti 130 tūkstoši šo auto. Pirmie eksemplāri nokļūs pie Eiropas dīleriem 2011. gada vasarā.
Kas attiecas uz Thema, tad šis auto būs pārbūvēta Chrysler 300C jaunā paaudze. Pie tam auto, kurš tikšot tirgots zem itāļu markas, iegūs "eiropas" stūres regulējums (fig viņ zin, kas tas ir) un unikālu dzinēju, kurš nebūs pieejams amerikāņu modelim. Šis motors būs 3l, 6 cilindru dīzelis, ar 320 zirg/spēkiem, kuru izstrādājusi kompānija VM Motori. Auto varētu parādīties pārdošanā, orientējoši, 2011. gada beigās.
Par Lancia Phandra zināms vien tik, ka šis auto iespējams būšot Chrysler Grand Voyager versija.

Attēls

Gaišus svētkus no Lancia!
Lancia Ziemassvētku / Jaungada e-kartiņa:
http://reg.minisitilancia.it/newsletter ... /dem2.html

Uz augšu