Ziemas trase

Atbildēt


Šis ir drošības jautājums lai novērstu automātisko reģistrēšanos.
Smaidiņi
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:
Vēl smaidiņi...

BBCode is IESLĒGTS
[img] is IESLĒGTS
[flash] IZSLĒGTS
[url] IESLĒGTS
Smaidiņi IESLĒGTI

Tēmas apskats
   

Izvērst skatījumu Tēmas apskats: Ziemas trase

Ziemas trase

4fun » 05.01.2011, 01:22

Rīgas televīzijas torņa pakājē Zaķusalā izveidota vienu kilometru gara ziemas auto trase.

Trase izveidota vieglajiem auto, kas ikdienā pārvietojas pa koplietošanas ceļiem. Tajā tiek piedāvāta iespēja ikvienam atbraukt ar savu ikdienas auto un apgūt ziemas braukšanas prasmi drošā un tam domātā vidē - trasē, nevis uz ielas.

Trase darbojas katru dienu no plkst.10 līdz 22, bet nepieciešamības gadījumā arī visu diennakti. Trasē tiks piedāvāta arī laika ņemšana, ko iepriekš citas līdzīgas trases nav piedāvājušas. Braukt gribētājiem pirms došanās trasē vien jāinformē trases personāls, un tiks uzņemti laiki, bet pēc tam izsniegtas izdrukas.

Tiks piedāvāti arī pieredzējušu braukšanas instruktoru pakalpojumi, klients sēdēs savā auto pie stūres, bet blakus būs instruktors, kurš dos padomus un pamācīs, kā drošāk braukt ziemā. Trasē būs pieejams pakalpojums - vizināšana, tas nozīmē, ka klients tiek iesēdināts speciālā, sportam sagatavotā auto un profesionāls pilots vizinās pa trasi, ļaujot klientam gūt lieliskas sajūtas un uzzināt, kā tas ir - sēdēt sporta auto.

Zaķusalas ziemas autotrasē notiks arī Zaķusalas ziemas kauss autosprintā, kam būs pieci posmi un demokrātiska dalības maksa.

Trases nomas cena ar savu auto būs četri lati 30 minūtēs un seši lati stundā.

Trases oficiālā mājaslapa internetā ir «www.aaczakusala.lv».

Uz augšu